Наш персонал

Віталій Йосипович Черченко

Дипломований спеціаліст ветеринарної медицини. Закінчив Білоцерківський технікум м'ясної та молочної промисловості, а після - Білоцерківський Державний Аграрний Університет, факультет ветеринарної медицини.
Надзвичайно акуратний та дбайливий хірург з досвідом роботи більше 16 років.
Посада: головний лікар
Вузька спеціалізація: хірургія, ортопедія

Вікторія Юріївна Марцинчик

Дипломований спеціаліст ветеринарної медицини. З відзнакою (червоний диплом) закінчила Національній Університет Біоресурсів та Природокористування (колишній Національний Аграрний Університет), факультет ветеринарної медицини.
Лікар, що уважно та лагідно відноситься до своїх пацієнтів вже більше, ніж 16 років.
Посада: старший лікар-терапевт
Вузька спеціалізація: ветеринарна офтальмологія та кардіологія

Ірина Олександрівна Мусієнко

Дипломований спеціаліст ветеринарної медицини. Закінчила Національній Університет Біоресурсів та Природокористування (колишній Національний Аграрний Університет), факультет ветеринарної медицини. Займається адміністративною діяльністю та управлінням клініки "ВетНова".
Посада: директор

Катерина Олександрівна Черепанська

Дипломований спеціаліст ветеринарної медицини. Закінчила Національній Університет Біоресурсів та Природокористування (колишній Національний Аграрний Університет), факультет ветеринарної медицини.
Після закінчення університету обрала у якості вузької спеціалізації візуальну ультразвукову діагностику, якою займається більше 15 років. Дуже пильний дослідник та дбайливий до пацієнтів лікар.
Посада: лікар-спеціаліст ультразвукової діагностики

Анна Володимирівна Веремеєва

Дипломований магістр ветеринарної медицини. Закінчила Національній Університет Біоресурсів та Природокористування (колишній Національний Аграрний Університет), факультет ветеринарної медицини.
Вдумливий та акуратний лікар, яка щиро вболіває за кожного пацієнта. Постійно шукає нову інформацію про сучасні методи лікування, не зупиняється на шляху самовдосконалення.
Посада: лікар-терапевт
Вузька спеціалізація: паразитолог

Єгор Костянтинович Лобко-Лобановський

Дипломований магістр ветеринарної медицини. Закінчив Національній Університет Біоресурсів та Природокористування (колишній Національний Аграрний Університет), факультет ветеринарної медицини. Спокійний, схильний все аналізувати, уважний лікар, який завжди готовий прийти на допомогу пацієнту.
Посада: лікар-терапевт
Вузька спеціалізація: онкологія

Валентина Аркадіївна Антонська

Дипломований фельдшер ветеринарної медицини. Закінчила відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів та природокористування України у Немішаєво в 2015 году.
Зараз суміщає роботу та навчання у Житомирському національному агроекологічному університеті. Валентина - весела та привітна людина, має неабияку жагу до знань. Завжди радо допоможе клієнтам та пацієнтам.
Посада: лікар-ординатор
Вузька спеціалізація: анестезіологія

Євгенія Володимирівна Бадера

Дипломований магістр ветеринарної медицини. Закінчила Національній Університет Біоресурсів та Природокористування (колишній Національний Аграрний Університет), факультет ветеринарної медицини.
Прискіплива до деталей Євгенія ніколи не залишить без уваги чотирилапого підопічного. Для себе лікар обрала спеціалізацію ратолога (спеціаліста по гризунам) і зараз активно просувається по цьому шляху нових знань.
Посада: лікар-ординатор
Вузька спеціалізація: ратологія

Альона Сергіївна Савченко

Дипломований магістр ветеринарної медицини. Закінчила Прибрежненський аграрний коледж АР Крим, а потім - Національній Університет Біоресурсів та Природокористування (колишній Національний Аграрний Університет), факультет ветеринарної медицини.
Альона постійно шукає нових знань, вдосконалюється задля здоров'я маленьких та великих пацієнтів і залюбки відповідає на різноманітні питання клієнтів.
Посада: лікар-ординатор

Лариса Степанівна Хоменко

Закінчила Київський енергетичний технікум та спеціальний курс про кадровий документообіг на підприємстві.
Лариса - наш менеджер усіх внутрішніх адміністративних процессів, слідкує за їх правильністю та виконанням кожним своїх обов'язків у визначений термін.
Посада: керуюча.

Інна Володимирівна Кебенко

Дипломований магістр ветеринарної медицини. Закінчила Національній Університет Біоресурсів та Природокористування (колишній Національний Аграрний Університет), факультет ветеринарної медицини.
Інна - прекрасна у всіх відношеннях адміністратор нашої клініки, добра та чуйна і надзвичайно відповідальна людина. Завжди допоможе підібрати найзручніший час для прийому у лікаря чи підібрати щось корисне у нашому зоо-магазині.
Посада: адміністратор та продавець-консультант.

Надія Юріївна Рибальска

Досвідчений адміністратор та чудовий продавець-консультант, який завжди прийде на допомогу нашим клієнтам та пацієнтам. Надія приймає телефонні та онлайн-звернення, проводить запис на прийом, консультує щодо товарів у магазині. Стаж роботи у галузі більше 10 років.
Посада: старший адміністратор та продавець-консультант.

Андрій Володимирович Медведєв

Дипломований спеціаліст ветеринарної медицини. Закінчив Національній Університет Біоресурсів та Природокористування (колишній Національний Аграрний Університет), факультет ветеринарної медицини. Працює за фахом з 2007 року.
Акуратний спеціаліст, який цінує точніть та якість досліджень, що проводяться, бо від них у великій мірі залежить правильність постановки діагнозу лікарем, що веде прийом.
Посада: лікар-лаборант
Спеціализація: лабораторна діагностика

Леся Франківна Єсіонова

Дипломований спеціаліст біохімії та біології. Закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціалізацією біолог-біохімік.
Леся Франківна має величезний досвід роботи, все життя працювала за фахом. Працює швидко та точно, надзвичайно турбується про правильність результатів досліджень.
Посада: лікар-лаборант
Спеціалізація: лабораторна діагностика