Наш персонал

Віталій Йосипович Черченко

Дипломований спеціаліст ветеринарної медицини. Закінчив Білоцерківський технікум м'ясної та молочної промисловості, а після - Білоцерківський Державний Аграрний Університет, факультет ветеринарної медицини. Надзвичайно акуратний та дбайливий хірург з досвідом роботи більше 15 років. Посада: головний лікар. Вузька спеціалізація: ортопедія.

Вікторія Юріївна Марцинчик

Дипломований спеціаліст ветеринарної медицини. З відзнакою (червоний диплом) закінчила Національній Університет Біоресурсів та Природокористування (бувш. Національний Аграрний Університет), факультет ветеринарної медицини. Лікар, що уважно та лагідно відноситься до своїх пацієнтів вже більше, ніж 15 років. Посада: старший лікар-терапевт. Вузька спеціалізація: ветеринарна офтальмологія та кардіологія.

Ірина Олександрівна Мусієнко

Дипломований спеціаліст ветеринарної медицини. Закінчила Національній Університет Біоресурсів та Природокористування (бувш. Національний Аграрний Університет), факультет ветеринарної медицини. Займається адміністративною діяльністю та управлінням клініки "ВетНова". Посада: директор.

Катерина Олександрівна Черепанська

Дипломований спеціаліст ветеринарної медицини. Закінчила Національній Університет Біоресурсів та Природокористування (бувш. Національний Аграрний Університет), факультет ветеринарної медицини. Після закінчення університету обрала у якості вузької спеціалізації візуальну ультразвукову діагностику, якою займається більше 14 років. Дуже пильний дослідник та дбайливий до пацієнтів лікар. Посада: лікар-спеціаліст ультразвукової діагностики.

Соломія Ярославівна Бігуняк

Дипломований спеціаліст ветеринарної медицини. Закінчила в 2012 році Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Гжицького. Посада: лікар-терапевт. Завжди уважно ставиться до пацієнтів, охоче відповідає на питання їх власників. Вузька спеціалізація: дерматологія.

Медведєв Андрій Володимирович

Дипломований спеціаліст ветеринарної медицини. Закінчив Національній Університет Біоресурсів та Природокористування (бувш. Національний Аграрний Університет), факультет ветеринарної медицини. Працює за фахом з 2007 року. Акуратний спеціаліст, який цінує точніть та якість досліджень, що проводяться, бо від них у великій мірі залежить правильність постановки діагнозу лікарем, що веде прийом. Спеціализація: лабораторна діагностика.

Надія Юріївна Рибальська

Досвідчений адміністратор та чудовий продавець-консультант, який завжди прийде на допомогу нашим клієнтам та пацієнтам. Надія приймає телефонні та онлайн-звернення, проводить запис на прийом, консультує щодо товарів у магазині. Стаж роботи у галузі більше 10 років.

Єгор Костянтинтович Лобко-Лобановський

Дипломований бакалавр ветеринарної медицини. Закінчив Національній Університет Біоресурсів та Природокористування (бувш. Національний Аграрний Університет), факультет ветеринарної медицини. Чуйний та уважний лікар, який завжди готовий прийти на допомогу пацієнту. Посада: лікар-ординатор. Спеціалізація: онкологія.

Валентина Аркадіївна Антонська

Дипломований фельдшер ветеринарної медицини. Закінчила відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів та природокористування України у Немішаєво в 2015 году.
Зараз суміщає роботу та навчання у Житомирському національному агроекологічному університеті. Валентина - весела та привітна людина, вже має добрі практичні навички та неабияку жагу до знань і вдосконалення. Завжди радо допоможе клієнтам та пацієнтам. Вузька спеціалізація: анестезіологія.