З Днем Народження, ВЕТНОВА!

18 марта 2017

Відтоді, як двері нашої клініки вперше відчинились для прийому, минув рік.

Цілий рік.

Лише рік.

За цей час ми почали роботу з нуля, зміцніли та виросли, відкрили свою лабораторію, закупили ряд необхідних приладів та обладнання, впорядкували територію навколо, щоб приємно було глянути, розширили штат лікарів, сумлінно вчилися - адже щоб тримати планку якості, необхідно весь час розширювати горизонти своїх знань.

Ми дуже вдячні нашим лікарям, які самовіддано працюють з повною віддачею, вкладаючи у роботу всю душу та рятуючи життя і здоров'я улюблених пухнастиків, і дуже вдячні нашим клієнтам...

...нашим щирим друзям.

За те, що ви нам довіряєте дорогоцінне життя рідних для вас істот, за те, що допомагаєте, виконуючи рекомендації лікаря: половина роботи з повернення здоров'я чотирилапому вихованцю, причому іноді дуже кропітка та марудна половина належить власнику тварини, який піклується про неї після того, як наш спеціаліст поставить діагноз та призначить необхідне лікування.

Розділіть з нами радість, друзі!

Наша клініка буде і в майбутньому, протягом, як ми сподіваємося, багатьох років, надавати якісні послуги та лікувати максимально ефективно та доступно.

Ми щиро вітаємо всіх причетних з Днем Народженням нашої клініки "ВетНова", зичимо їй не зупинятися на шляху розвитку, розширятися та процвітати на радість людям та здоров'я домашнім улюбленцям!