Що ховає погляд

20 ноября 2017

Ми раді Вам повідомити, що у нашій клініці в межах офтальмологічного огляду проводиться біомікроскопія ока. Ми довго і ретельно підбирали апаратуру, проходили навчання і на даний момент можемо порадувати Вас, наші любі пацієнти і клієнти, підвищенням рівня нашого обслуговування.

Отже, почнемо з головного.

Біомікроскопія (мікроскопія живого ока) – це основний (після візуального огляду без спеціального обладнання) метод діагностики захворювань очного яблука за допомогою щілинної лампи. Щілинна лампа, в свою чергу, це «мікроскоп» для огляду більшості структур очного яблука під достатньо великим збільшенням, та ще й в умовах яскравого, контрастного та змінного освітлення.

За допомогою біомікроскопії лікар-офтальмолог може детально оглянути повіки, кон′юнктиву, рогівку, виявити найменші чужерідні предмети, вії, пошкодження, оцінити іх глибину, що буде вирішальним для вибору методу лікування та основним ля оцінки динаміки перебігу захворювання. Сама процедура не доставить дискомфорту ані власникам, ані пацієнтам – не потребує медичного сну, наркозу або жорсткої фіксації. Все, що необхідно – трошки притрамати голову пацієнта, щоб лікар мав змогу сфокусувати обладнання на необхідних структурах ока. Звичайно на таке дослідження не допускаються агресивні тварини, бо агресія та неадекватна поведінка може призвести до травмування лікаря-офтальмолога, самої тварини та вивести з ладу апаратуру.