Діагностика очного дна. Що таке PanOptic?

19 июня 2018

Шановні друзі, в арсеналі офтальмологічного обладнання нашої клініки, почесне місце займає офтальмоскоп PanOptic.

Цей прибор дає можливість як лікарю-офтальмологу, так і лікарям загальної практики проводити ретельний огляд очного дна. Його особливість полягає в унікальній конструкції, яка дає можливість не тільки збільшити відстань між лікарем та нашими маленькими та великими пацієнтами, але й отримати під час процедури в п'ять разів більший простір для огляду. Це комфортно для тварин: вони менше хвилюються та стресують, а ми завжди стараємось, щоб Вашому улюбленцю було при огляді якомога спокійніше та зручніше.
Особлива технологія освітлення дає змогу дослідити очне дно навіть при нерозширеній зіниці, а це значить, що немає потреби у спеціальних препаратах, які штучно на неї впливають.
Для чого потрібно досліджувати очне дно?
За допомогою цього дослідження лікар може отримати інформацію про:

  • причини сліпоти (атрофії, запалення та відшарування сітківки, колобоми зорового нерва);
  • причини зниження зору;
  • наявність підвищення системного артеріального тиску, що дуже важливо для контролю загального стану котів та собак з нирковою недостатністю.

Дослідження очного дна за допомогою офтальмоскопа PanOptic зайняло своє належне місце у оглядах наших пацієнтів та дає багато корисної інформації лікарям, за допомогою якої діагностика стає більш швидкою та точною.