Очі

1

доброго дня.Мому шарпею 6 років,пів року тому почали очі покриватися синьою плівкою,ходив до місцевих ветеринарів і вони багато чого виписували і говорили .В кінцевому результаті очі повністю покрилися синьою плівкою ,вичитав на форумах ,що це по діагнозу більш схоже на Кератит,хоча ветеринара поставили інший діагноз .Міг би я Вам скинути хоч фото щоб ви сказали чи реально вилікувати чи ні .Живу від Києва за 600 км і їхати на огляд якось не дуже легко .Чекаю на Вашу відповідь

Опубликовано: 12 сентября 2016

6 ответов

 • 1
  Администратор ВетНова 21 сентября 2016 08:47 #

  Доброго дня!

  Вибачте за затримку з відповіддю. Звісно, фото Ви можете скинути, краще декілька: профіль, анфас, кожне око в природньому положенні повік і кожне око розкрите так, щоб було видно рогівку.

 • 1
  Администратор ВетНова 23 сентября 2016 10:30 #

  Доброго дня.

  Дякуємо за вислані фото. На всяк випадок дублюємо тут відповідь лікаря-офтальмолога Марцинчик Вікторії.

  "Добрый день! Учитывая наличие тотального поверхностного кератита на правом глазу и субтотального на левом, наличие очагов пигментного кератита (там где роговица уже темная) необходимо чтобы врачи очень тщательно проверили глаза на присутствие заворота век (особенно в области внутреннего угла глаза, где я не вижу ребра века) и эктопических ресничек и дистрихиаза на верхних веках обоих глаз, так же надо проверить внешний край нижних век. Дело в том, что там где есть пигмент однозначно что-то трет по роговице и необходимо выявить что и исключить этот фактор. Кроме того, было бы не лишним знать проводились ли операции на веках в молодом возрасте (например удаление третьего века - его не видно на фото или удаление железы третьего века). Таким пациентам рекомендуются дополнительные методы исследования - тест на слезопродукцию Ширмера и тест с флуоресцином для контроля эпителизации роговицы для корректного назначения лечения. На самом деле, обнадежить Вас я не могу - поражения роговицы очень обширны и убрать кератит полностью не получится, но если удастся выявить причину - можно просветлить процентов на 25-35. Пока могу посоветовать только корнеопротекторы (корнерегель или солкосерил глазной гель 3-6 раз в день) и гипертонические растворы местно для снижения отека роговицы (раствор глюкозы 40% по 2-3 кап 3 раза в день).

  Если будет дополнительная информация или вопросы - обязательно пишите, будем рады, если сможем вам помочь!"
 • 1
  Андрій Нікорич 25 сентября 2016 19:18 #

  Написав Вам на мейл,чекаю відповіді .Дюкую,що обізвалася !

 • 1
  Администратор ВетНова 29 сентября 2016 21:05 #

  Перевірте, будь ласка, пошту.

 • 1
  Ліна Чорна 7 ноября 2016 10:39 #

  Добрий день!Собаці 6 років.За три дні зрачок покрився голубою або сірою плівкою.Лікарі кажуть,що катаракта.Виписали каплі від очей протизапальні і все.Кажуть,що операцію можуть зробити тільки в Києві?Чи потрібно поспішати,може можна лікувати медикаментами?Тільки на одному оці,другий чистий.Дякую.

 • 1

  Добрий день!

  Катаракта не лікується медикаментозно. Бажано провести операцію.

  Якщо не спостерігається змін внутрішньочного тиску та змін в очному яблуці, то така операція може бути плановою. Але якщо зміни є, то краще поквапитися.

  З повагою, Вікторія.


Добавить ответ

Чтобы добавить комментарий, зарегистрируйтесь или войдите